Servis Çağır

Siemens Su Sebil Arıza Servis Bakım Yedek Parça

Siemens su sebili teknik servis hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Siemens su sebilleri günümüzde vazgeçilmez bir yer edinmişlerdir. Sıcak havalarda soğuk su ihtiyacı duyduğumuzda, soğuk havalarda ne zaman çay, kahve vb. ihtiyaç duyduğumuzda aklımıza ilk gelen şey, 24 saat bu ihtiyaçlarımızı karşılayan Siemens su sebilleridir ve özellikle işyerlerimizde olmazsa olmazımız haline gelmiştir.

Ancak gözden kaçırdığımız, önemsemediğimiz ya da bilmediğimiz için yaptırmadığımız Siemens su sebillerimizin dezenfektesi ve temizliği aslında sağlığımızı riske sokmaktadır. Siemens su sebillerinin bulunduğu ortama göre 1-3 ay arasında mutlaka dezenfekte edilmelidir. Aksi taktirde sebilin içindeki durgun suda oluşan bakteri, virüs, mikroorganizma vb. birçok hastalığa sebep olmaktadır. Bunlardan biriside lejyonella hastalığıdır. Bu yüzden su sebillerinizin 1-3 ay arasında mutlaka dezenfekte ettirmenizi tavsiye ediyoruz.


 • Siemens su sebili sesli çalışıyor
 • Siemens su sebili soğutmuyor
 • Siemens su sebili soğutma ayarı
 • Siemens Su sebili termostat ayarı nasıl yapılır
 • Siemens su sebili su gelmiyor
 • Siemens su sebili su damlatıyor
 • Siemens su sebili temizliği
 • Siemens su sebili musluğu nasıl değiştirilir
 • Siemens su sebili arızaları
 • Siemens su sebili sıcak su gelmiyor
 • Siemens su sebili su çekmiyor
 • Siemens su sebili nasıl temizlenir
 • Siemens su sebili su az akıyor

Siemens Teknik servisi olarak büyemizde Siemens Sebil Servisi hizmeti verilmektedir. Sebil servisimiz sadece sebil dezenfektesi değil aynı zamanda Sebil Tamiri, Toptan ve Perakende Sebil Yedek Parçaları (sebil musluğu, sebil kapağı, sebil bardaklığı, sebil damlalığı vs.) satışı, 2. El Su Sebili Satışı gibi hizmetlerde vermektedir. Faaliyetlerimizi aşağıda daha açık bir şekilde sıraladık.

* Siemens Su Sebili Dezenfektesi: Ofis ve Sanayi Tipi su sebillerinin içinin yani içme suyunun temas ettiği hazneler (kazanlar), parçalar, kanallar ve muslukların ozonlama yöntemi ile dezenfekte edilmesi işlemidir. DEZENFEKTE

* Su Sebili Temizliği: Su Sebillerinin sebil servisimize alınıp dış kısmının yani görünen yüzeylerin, parçaların özel ilaçlar ve aparatlar kullanılarak dış yıkaması yapıldıktan sonra içininde ozonlama yöntemi ile dezenfekte edilip, etiketlerinin yenilenip streçlendikten sonra teslim edilmesi işlemidir.

* Siemens Su Sebillerinin Tamiri: Sebil servisimizdeki ustalarımız sebillerinizin arızasını tespit ettikten sonra yerinde yapılabilecek arızaların tamirini yapar (termostat, termik, musluk değişimi, musluk arkası değişimi, tahliye seti değişimi, soket yanıkları, hortum patlakları, kablo değişimi, vs.), ağır arızası olanları yani yerinde yapılamayacak olanları (motor değişimi, gaz kaçağı, gaz tıkanıklığı, sıcak su kazanı değişimi, vs.) ise sebil servisimize alıp tamirini, bakımını, kontrolünü yaptıktan sonra size teslim eder.

* Siemens Su Sebili Yedek Parçaları: Firmamız piyasada bulunabilen her türlü sebil yedek parçalarının Toptan ve Perakende satışını yapmaktadır. Bunlardan bazılarını kendimiz ürettiriyoruz, bazılarını ise üretici firmalardan tedarik ediyoruz. Toptan ve Perakende satışını Yaptığımız Sebil Yedek Parçalarından bazılarını şunlardır; Sebil musluğu, sebil bardaklığı, sebil üst kapağı (çatı kapak), sebil yuvarlak kapağı (watergart – su alma grubu), sebil damlalığı (atık su kabı), tahliye seti, her sebile uyumlu yuvarlak kapak (watergart – su alma grubu), vs.

Ozonla Siemens Sebil Temizliği

Ozonla Siemens Sebil Temizliği Nedir?

Ozonlama, bir jenaratör eşliğinde yapılan dezenfekte yöntemlerinden en etkilisidir. Koku ve tat değişikliklerinde su sebillerinin üzerindeki rolü çok kuvvetlidir. Su sebili ozonlama, su sebilinizin mikrobiyolojik olarak bakterilerden arındırılması manasına gelir

Ozonla Siemens Sebil Temizliğia Niçin Gerekli?

Sağlıklı ve doğal su içebilmeniz için su sebillerinin düzenli olarak ozonlama sistemiyle sanitasyon yapılması gerekmektedir.

Ozonla Sebil Temizliği Nasıl Yapılır?

Siemens Su sebilleri ozonlama sistemi, sadece sebil ozonlamaya uygun cihazlarla yapılır. Sebil temizleme işlemi OZON JENERATÖRÜYLE yapılır.